Regały do magazynu

Każda firma po pewnym czasie będzie borykać się z problemem towarów czy dokumentów, których po prostu nie ma już gdzie składować. Tu z pomocą specjalistyczne i wytrzymałe przychodzą regały, które idealnie nadają się do przechowywania każdego typu produktów.

Regały magazynowe służą do przechowywania przeróżnego typu towarów. Sprawiają, iż składowanie produktów odbywa się szybciej i sprawniej. Szczególnie zalecane są do stosowania w dużych przestrzeniach. Pomagają w odpowiedniej segregacji materiałów, które w końcu mogą znaleźć swoje miejsce i nie będą zalegać w przypadkowych lokalizacjach. Wyróżniają się  praktycznością i funkcjonalnością – łatwo się z nich korzysta, dostęp do nich jest nieograniczony i nie ma problemów z wybieraniem z nich odpowiedniego towaru. Regały magazynowe powinny być wyprodukowane z atestowanych, trwałych materiałów, co przekłada się na to, iż znoszą nawet duże obciążenie. Polecana przez nas firma https://www.abrack.pl  proponuje swoim klientom regały najwyższej jakości i atrakcyjnej cenie. Są one dostępne w wielu różnych wymiarach i konfiguracjach, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientom z praktycznie każdej branży.

Regały półkowe do magazynów

Regały półkowe przeznaczone są przede wszystkim do składowania ręcznego czy też przechowywania produktów w opakowaniach lub pojemnikach o różnych masach. Regały półkowe wyprodukowane zostały są z blachy stalowej ocynkowanej (ochrona antykorozyjna), więc poza tym, że regały są zabezpieczone przed niesprzyjającymi warunkami, zachowują także estetyczny wygląd. Poszczególne elementy regałów łączą się ze sobą w taki sposób, że nie mają śrub, przez co montaż i demontaż jest prosty, szybki i nie wymagają dodatkowych narzędzi.

Regały paletowe

Regały paletowe standardowe rzędowe zostały tak zaprojektowane, by pracownicy mieli do nich swobodny i wygodny dostęp. Meble te dedykowane są wszystkim spaletyzowanym towarom. Regały paletowe wyprodukowano ze stali ocynkowanej o podwyższonej trwałości. Każda z nich jest zabezpieczona przed wypięciem się z ramy poprzez zainstalowanie dwóch zawleczek.

Duża obciążalność półek oraz wysokiej jakości system wzmocnień pozwalają na bezpieczne składowanie nawet cięższych towarów. Sam proces montażu jest intuicyjny i przebiega wyjątkowo sprawnie i bez użycia narzędzi. Wszystkie regały polecanej przez nas firmy mogą być dowolnie dopasowane do oczekiwań klienta. Nawet najbardziej nietypowe zlecenia np. regały o niestandardowych wymiarach będą możliwe do realizacji i zostaną wykonane rzetelnie i na czas.

Redakcja fachowywykonawca.pl