Festool
Firma Festool zapraszana na Festool Roadshow 2017. Wykonawcy będą mieli szansę nie tylko zobaczyć, ale też i przetestować systemy Festool na żywo.
Nowo uruchomiony serwis www.leca.pl stanowi bogate źródło wiedzy o Leca® KERAMZYCIE. Znajdują się w nim informacje na temat właściwości tego kruszywa oraz szerokiego zakresu jego zastosowania. Adresowany jest do projektantów, wykonawców, a także inwestorów.
Pokaz kuchni francuskiej Pascala Brodnickiego, muzyczno-taneczny występ Jana Klimenta, Moulin Rouge Show a na koniec szampańska zabawa do rana – to atrakcje, które czekały na zaproszonych gości podczas uroczystej Gali "Rekomendowany Wykonawca Flügger".
W jeden wieczór spotka się blisko 300 osób z branży wykończeniowo-budowlanej, podczas organizowanej przez firmę Flügger, gali Rekomendowany Wykonawca Flügger.
Fabryka Styropianu Arbet obchodziła w tym roku 25 lat działania. Podsumowanie ćwierci wieku pracy to jednak coś więcej niż uroczystości, kwiaty i dyplomy. Udany jubileusz to przede wszystkim stały rozwój, dobry plan działania i uznanie rynku. To ostatnie pokazały choćby ostatnie nagrody dla Fabryki...
24 listopada w Pałacu Sobańskich w Warszawie odbyła się Gala Kreator Budownictwa Roku 2016. Podczas niej przyznane zostały tytuły osobom i firmom z branży budowlanej za innowacyjność, która pokazuje, że warto kreować i wyprzedzać potrzeby rynku.
W 2014 roku w znowelizowanych Warunkach Technicznych wprowadzono zmiany dotyczące ocieplenia budynków. Obecne minimalne grubości ocieplenia są na poziomie 12-14 cm w przypadku ścian, 18 cm – dachów oraz 10 cm – podłóg. Kolejne zmiany szykują się już na 2017 rok, następne – na 2021.
Arbet
Dom Optymalny – to dom jednorodzinny, w którym zrównoważono wszystkie niezbędne parametry i rozwiązania. Do izolacji pionowej fundamentów wykorzystano płyty FS ARBET – HYDROPIAN.
Dokładnie 16 i 17 września br. miało miejsce wyjątkowe spotkanie z okazji XXV-lecia Fabryki Styropianu Arbet. W hotelu Jan w Darłówku spotkało się ponad 200 osób - pracowników i przyjaciół Arbetu. Była wspólna zabawa, zawody sportowe i uroczysty bankiet, na którym udało się gościć nawet prezydenta...
zehnder
Zehnder pokazuje swoje najważniejsze nowości. Tego lata odwiedziło nas już ponad 500 profesjonalistów w wielu lokalizacjach trasy tej mobilnej ekspozycji.
Koło Pszczyny powstaje dom jednorodzinny, w którym zrównoważono wszystkie niezbędne parametry i rozwiązania. Projektantem tego "Domu Optymalnego" jest architekt Robert Konieczny.
Nowy ranking Gepardów Biznesu za 2015 to lista 2372 firm, które w latach 2014-2015 zanotowały przynajmniej 10% wzrost wartości rynkowej. Fabryka Styropianu ARBET ze wzrostem wartości 30,2% plasuje się w pierwszej połowie listy najbardziej dynamicznie rozwijających się firm.
Najczęściej oglądane
Fornirowane panele ścienne. Fot. Kopp
Rozwiązaniem, które zapewni ciekawe wykończenie wnętrz, są fornirowane panele ścienne. Zatuszują...
Panele dekoracyjne Curled marki Dunes.
Panele ścienne do salonu czy jadalni to alternatywne ciekawe rozwiązanie. Za zastosowaniem tego...
płynny, dyspersyjny preparat codex HS 600
Zadaniem płytek ceramicznych jest nie tylko to, aby wnętrza prezentowały się ładnie, ale przede...
Nowa edycja małych szlifierek kątowych firmy Bosch gwarantuje najwyższy poziom ochrony.