Zaczaruj swoje ściany
System Primacol Decorative pozwala wprowadzić do domu, biura czy restauracji niepowtarzalny styl i indywidualny charakter. Łatwe w stosowaniu produkty umożliwiają dowolne kreowanie powierzchni i pozwalają na uzyskanie praktycznie każdego wymyślonego efektu.

Rustykalne, śródziemnomorskie mury, mocne, strukturalne akcenty, czy też delikatne, łagodne i szlachetne efekty, a może pełne przepychu wnętrza barokowe - wybór należy do Ciebie. Zastosowanie nietypowych technik malarskich, narzędzi dekoratorskich oraz eksperymenty z kolorem - wszystko jest możliwe, a wręcz zalecane. Nie jest wymagane żadne doświadczenie, wszystkie produkty mogą być bez problemu używane zarówno przez amatorów, jak też doświadczonych wykonawców.

Kompletny system

W skład systemu Primacol Decorative wchodzą:

  • pasty strukturalne Anticco - drobnoziarnista i gruboziarnista pasta do kreowania efektów strukturalnych; plastyczne i bardzo łatwe w nanoszeniu, nadają się do nakładania dowolnym narzędziem: wałkiem, pacą ząbkowaną, folią, pędzlem
  • bejce dekoracyjno-ochronne (matowa, satynowa, perłowa) - powłoki, które wzmacniają strukturę, kolorują ją (bejce można zabarwiać na żądany kolor za pomocą kolorantów), nadają jej ostateczny wygląd i zapewniają trwałość koloru
  • werniksy metaliczne (efekt złota, srebra, miedzi i starego złota) - powłoki do zastosowań specjalnych pozwalają na uzyskanie zarówno delikatnych wielowarstwowych efektów z poświatą metaliczną, jak też do efektów intensywnych, np. imitacji złota; werniksy mogą być stosowane zarówno na pastę Anticco, jak też na drewno, styropian i inne powierzchnie, dając bardzo ciekawe efekty wizualne
  • werniksy i farby specjalne: Diamentino - efekt srebrnego brokatu; Złoty Pył - efekt złotego brokatu; Magic Blue - dający poświatę ultrafioletową oraz farba fluorescencyjna Neon
  • koloranty - barwniki służące do kolorowania bejc, farb, past i werniksów, dostępne w szerokiej palecie kolorów
  • farby i dodatki strukturalne (o efektach: piasek pustyni, baranek, raufaza) - farby pozwalające w łatwy sposób uzyskać intrygujące faktury powierzchni. Farba 'raufaza' pozwala uzyskać strukturę podobną do zastosowania na ścianie tapety typu raufaza, farba Piasek pustyni pozwala na nadanie ścianom delikatnej struktury podobnej do powierzchni piaskowca, natomiast farba Baranek tworzy gruboziarnisty efekt przypominający tynk.
  • Pozostałe elementy systemu to: farby lateksowe (mat i połysk) służące jako podkład pod część efektów, podkład gruntujący oraz narzędzia dekoratorskie.

System Primacol Decorative jest dostępny we wszystkich dobrych sklepach i sieciach handlowych, m.in. w sieci marketów Obi.

Krótko o firmie

Unicell Poland jest firmą polsko-holenderską, istnieje od 1997 r. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją szeroko rozumianej chemii budowlanej, a w szczególności: systemów dekoracyjnych, farb, gruntów, klejów oraz impregnatów. Firma specjalizuje się w produktach do wykończenia i dekoracji wnętrz, które mogą być stosowane zarówno przez profesjonalnych wykonawców, jak też osoby prywatne. 


Artykuł sponsorowany firmy Unicell Poland Sp. z o.o.


 

Komentarze:
Dodaj nowy komentarz:
CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka. Ma to na celu potwierdzenie czy jesteś prawdziwym użytkownikiem.