WWW.GLAZURNICY.PL

Nowa strona internetowa przeznaczona jest dla wykonawców z branży płytkarskiej i izolerów. Portal zawiera wiele cennych informacji oraz porad, potrzebnych w pracy wykonawcy - glazurnika.

Potrzebne informacje znajdą nie tylko rzemieślnicy, ale także inwestorzy. Zamieszczone zostały tu bazy firm wykonawczych oraz informacje na temat średnich cen usług glazurniczych w całym kraju. W sekcji Baza Wiedzy, która podzielona została na cztery działy: Biznes, Aranżacje i Wykonawstwo, Materiały i Technologie oraz Porady, znajdziemy m.in. kwestie dotyczące problemów wykonawczych, np. jak wymienić uszkodzoną płytkę lub zagadnień dotyczących przygotowania podłoża. Niezwykle cenny jest podrozdział Biznes, w którym znalazły się praktyczne informacje dotyczące np. porad prawnych: jak zatrudnić młodocianego, czy w jaki sposób założyć jednoosobową firmę usługową.
Na stronie znalazł się także kalendarz branżowy, w którym zamieszczane będą informacje na temat spotkań oraz szkoleń przeznaczonych dla wykonawców oraz rozdział PZP, zawierający informacje dotyczące działalności Polskiego Związku Płytkarzy. Do pobrania na stronie w dziale Magazyn znajduje się również najnowszy numer kwartalnika 'Glazurnik' w formacie PDF. Wykonawcy mogą się także wymienić doświadczeniami oraz porozmawiać na forum dyskusyjnym. Obszerna galeria zdjęć wykonawczych z realizacji podpowie zaś, w jaki sposób można zaproponować klientom ciekawe projekty prac glazurniczych.
(ren)

Komentarze:
Dodaj nowy komentarz:
CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka. Ma to na celu potwierdzenie czy jesteś prawdziwym użytkownikiem.