Nowości Rubi 2012
RUBIŸ - hiszpański producent wysokiej klasy narzędzi dla glazurników - wprowadza do swojej oferty na rok 2012 szczególnie wiele nowości.

RUBI® - hiszpański producent wysokiej klasy narzędzi dla glazurników – wprowadza do swojej oferty na rok 2012 szczególnie wiele nowości. Wśród nich są zarówno zupełnie nowe produkty, jak i zmodernizowane wersje tych sprawdzonych w poprzednich latach. Warto podkreślić, że poza nowościami technicznymi, RUBI zaproponowało swoim klientom również nowe, niższe ceny, przez to jeszcze bardziej uatrakcyjniając swoją ofertę.


W pierwszym kwartale najwięcej nowości RUBI wprowadziło w rodzinie wierteł diamentowych. Pojawiły się nowe profesjonalne koronki diamentowe na sucho (na szlifierki) wykonane nowoczesną techniką lutowania próżniowego – bardzo trwałe i w przystępnej cenie. Z kolei popularna gama wierteł na mokro Easygres (do wiertarek bez udaru) została rozszerzona o zakres średnic 20-120 mm. Wiertła z obu tych rodzajów są dostępne zarówno pojedynczo, jak i w zestawach z praktyczną walizką. W skład zestawu wchodzi również nowa, uniwersalna prowadnica Multridrill z wmontowanym układem chłodzenia wierteł wodą. Prowadnica ta znajdzie również zastosowanie w nowych zestawach wierteł na mokro do twardych gresów podłogowych Foragres oraz ściennych – Minigres. 

 

 

 

Komentarze:
Dodaj nowy komentarz:
CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka. Ma to na celu potwierdzenie czy jesteś prawdziwym użytkownikiem.